Agenda 2018

Het nieuwe festival seizoen 2018 is weer begonnen:

27 april Koningsdag Krimpen aan den IJssel

9 mei Kids Kick It

19 juni Proef het Kleiwegkwartier

26 juni Bibliotheek Vlaardingen

2 juni Place Bon Ton

3 juni Aloha Strandpaviljoen

23 juni Speeltuin Torteltuin, Verken je Wijk

24 juni Avontura Rotterdam

30 juni Zomerfeest Barendrecht

6 juli Zomerfeest SKS Alles Kids

25 juli David Lloyd extra zomerles

28 juli Winkelcentrum Zevenkamp

6 t/m 14 augustus  Zomerschool

11 augustus Winkelcentrum Zevenkamp

21 augustus Summerschool wordt georganiseerd door stichting Applaus&Zo

16 augustus Optisport Zwembad De Louwert

23 en 24 augustus CuliNesse

1 en 2 september Bieslanddagen

28 september Mundo

13 oktober Dordrecht Bewust leven

 

Let op er komen nog meer festivals aan! 

 

Festivals 2017

2 augustus Studio de Bakkerij van 11:00 – 12:00 uur Hoopkids, van 13:00 – 14:00 uur workshop hoepels maken

8, 9, 11 en 14, 15 augustus Jeugdvakantieland

3 en 4 augustus Kids Kick It

16 augutus Huttendorp Kralingseveer

17 augustus Vakantiedorp van Synerkri (Krimpen aan den IJssel van 10:30 – 14:30 uur)

18 en 19 augustus CuliNesse

26 augustus Peppelrock (optreden vanaf 13:30 uur vervolgd door een les)

30 augustus Kunstfestival Tentakel

10 september Nationale Sportweek

16 september RotterdamseKost

17 september Southbeach

23 september Krimpen festival Synerkri

1 oktober David Lloyd

14 oktober Feestival Noordplein

18 oktober Kids Kick It

 

Let op er komen nog meer festivals!

De afgelopen weken was ik hier te vinden:

11 juni Rrrollend Rotterdam Noordplein

24 juni Verken je wijk, speeltuin Torteltuin

1 en 2 juli Rotterdam Water Weekend

8 juli Afrispelen

Charloisse Handmade Market, Rotterdam

Actie55+, Grote Kerkplein, Rotterdam

Picknick Charlois aan het Water, Rotterdam

Rio aan de Rotte, Rotterdam

Puur Genieten Fair, Hillegersberg

Bieslanddagen, Delft

RotterdamseKost, Rotterdam

WK Roeien, Rotterdam

Kick It Festival, Rotterdam

Hippieval, Bergschenhoek

Rotte Picnic Island, Rotterdam

Pluimage Festival, Vlaardingen

Op z’n Rotterdams (2015, 2016)

Yogafestival, Rotterdam

Foodfeest, Delft

Cirque du Manger, Leiden

Dansen met Aagje, Rotterdam

Nationale Vrouwendag, Vreewijk

Charloisse Handmade Market, Rotterdam

In de Bak Festival, Rotterdam

Route du Nord, Rotterdam

Ladies Event, Bergschenhoek

Place de Bon Ton, Rotterdam

Turnsschool KDO, Lekkerkerk

Koningsspelen, regio Rijnmond

Dilletant, Krimpen aan de Lek

Ladies Night Out (Sportschool Dynamic Motion), Oude Tonge

Eendracht Festival, Rotterdam

Wellness Centre Terbregge, Rotterdam

Winter Fair Ahoy, Rotterdam

Electric Run, Rotterdam

24 uur Cultuur, Rotterdam

Pleinbioscoop, Rotterdam

Jeugdvakantieland Ahoy, Rotterdam

Tropicana, Rotterdam

Nationale Juice Plus Dag, Harderwijk

Sport en Recreatiecentrum Rottemeren, Bleiswijk

Vakantiepaleis, Rotterdam

Zwembad het Zwarte Plasje, Rotterdam

Montessorischool Jacob Maris, Rotterdam

Wijkfeest Minervaplein, Rotterdam

Meidendag, Voorschoten